یک کاسه سالاد مرغ باربیکیو و گردو بر روی میز

سالاد گردو، مرغ باربیکیو و سیب، شامی سبک برای شما

سالاد مرغ یکی از پرطرفدارترین غذاهایی است که می‌تواند به عنوان وعده اصلی نیز مصرف شود. این سالاد با افزودن گردو و سیب، طعم بهتری پیدا می‌کند. ما در این مطلب طرز تهیه سالاد مرغ باربیکیو، گردو و سیب را توضیح می‌دهیم.

ادامه مطلب

چند عدد نارگیل سالم خشک شده

با خواص نارگیل خشک آشنا شوید

نارگیل خشک یکی از مواد غذایی سالم و مفید است که بیشتر در دسرها استفاده می‌شود و در رژیم غذایی روزانه به آن توجهی نمی‌شود. ولی در این مطلب ما قصد داریم خواص نارگیل خشک را به شما معرفی کنیم تا آن را بیشتر مصرف کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

ادامه مطلب

چند عدد کوکی پسته ای داخل جعبه

طرز تهیه کوکی پسته، دسری که دوست نداشتنش، کار آسانی نیست

کوکی پسته نه تنها یک شیرینی مقوی است، بلکه دسری خوشمزه و شیک محسوب می‌شود که شما می‌توانید در هر مراسمی آن را سرو کنید. ما در این مطلب طرز تهیه کوکی پسته را برای شما شرح می‌دهیم.

ادامه مطلب

تکه های زنجبیل تازه و پودر زنجبیل کنار هم

خواص زنجبیل خشک؛ طعم تندی که خوردنش حسابی مفید است!

زنجبیل خشک یکی از مواد غذایی مفید و سالم محسوب می‌شود که اگر آن را در حد تعادل استفاده کنید، بدنی مقاوم خواهید داشت. ما در این مطلب به بررسی مزایای مختلف زنجبیل خشک برای بدن می‌پردازیم.

ادامه مطلب

چند تکه کیک عسلی سیب و بادام

طرز تهیه کیک عسلی سیب با بادام

کیک عسلی سیب با بادام، یکی از مقوی‌ترین کیک‌هایی است که تمامی سنین می‌توانند از خوردن آن لذت ببرند. طعم خوب و بافت نرم، جزو ترفندهای خوشمزه شدن این کیک هستند. در ادامه ما طرز تهیه کیک عسلی سیب و بادام را آموزش می‌دهیم.

ادامه مطلب

طرز تهیه بیسکوئیت مغز با دیپ آووکادو

بیسکوئیت مغز و آجیل با دیپ آووکادو یکی از خوشمزه ترین و سالم ترین میان وعده هایی است که برای تمام سنین جذابیت دارد. با خوردن این میان وعده تا چندین ساعت احساس گرسنگی نخواهید کرد و از خواص آن نیز بهره مند می شوید.

ادامه مطلب