پک هدایای سازمانی بارجیل، امکانی مناسب برای هدیه به پرسنل!
چه کاری بهتر از خرید پک سازمانی به مناسبت‌های مختلف برای قدردانی از همکارانتان؟ حالا چرا می‌گوییم بارجیل گزینه مناسبی برای خرید سازمانی است؟ ما به شما امکان‌شخصی‌سازی انواع هدایای سازمانی را خواهیم داد. اینطوری می‌توانید پک سازمانی را همانطوری که متناسب با برندتان هست، آماده کرده و به کارکنان خود بدهید. از طرفی فاکتور رسمی برایتان صادر می‌کنیم و ارسال هدایای ما به صورت رایگان انجام می‌شود. این‌ها در کنار کیفیت بالا و دست‌چین بودن محصولات بارجیل یعنی، کلی انرژی و حال مثبت برای کارکنان شما.

آجیل سازمانی بارجیل هم دست‌چین هم با کیفیت!

شما می‌توانید بسته‌ها را به رایگان، شخصی‌سازی کنید. تماس بگیرید:

دسته بندی محصولات سازمانی بارجیل

کارت هدیه

بارجیل آماده همکاری در زمینه ارائه انواع کدهای تخفیف و اعتبار خرید با سازمان‌های دیگر می‌باشد. برای اطلاع از شرایط همکاری و جزئیات با شماره تلفن 02191300576 تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایید.

خرید عمده آجیل را از بارجیل انجام دهید، به قیمت همکاری حساب می‌کنیم!
مشتریان ما
رضایت سازمان شما، حال خوب ما!
پرسش‌های متداول
امکان شخصی‌سازی سفارش وجود داره؟

بله، به طور کلی امکان هرگونه شخصی‌سازی در بسته‌بندی، ترکیب محصولات و .... با در نظر گرفتن حجم متناسب سفارش وجود دارد. در صورت نیاز به این خدمات با همکاران ما تماس بگیرید.

شرایط صدور فاکتور رسمی چجوریه؟

برای صدور فاکتور رسمی به اطلاعات رسمی شامل نام شرکت، شناسه ملی و کد اقتصادی نیاز هست. جهت هماهنگی با همکاران ما تماس بگیرید.

تحویل سفارش هدیه‌های سازمانی به چه صورتیه؟

سفارش‌های سازمانی در تهران توسط پیک و در خارج از تهران با استفاده از خدمات شرکت‌های پستی تحویل خواهند شد.

امکان بسته‌بندی محصول دیگه‌ای کنار آجیل و خشکبار وجود داره؟

بله، تیم بارجیل می‌تواند هدیه‌های غیر آجیل و خشکبار شما را در کنار محصولات خود بسته‌بندی نماید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات دقیق‌تر باید با همکاران ما تماس بگیرید.

امکان توزیع هدیه‌ها به آدرس‌های مختلف وجود داره؟

بله، با دریافت هزینه ارسال امکان توزیع وجود دارد. در صورت نیاز به توزیع سفارش سازمانی به آدرس‌های مختلف با همکاران ما تماس بگیرید.

فروش عمده محصولات بارجیل شامل تخفیفم میشه؟

قیمت بسته‌های 5 کیلویی محصولات عمده با احتساب تخفیف درج شده است.

تا چه مقداری می‌تونم عمده سفارش بدم؟

حد خرید محصولات به صورت عمده در سایت 20 کیلوگرم هست.

برای خریدای حجم بالا چیکار می‌تونیم بکنیم؟

برای خرید بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید: 02191300576

تحویل سفارش عمده بارجیل چجوریه؟

تحویل سفارش‌های سایت از طریق پیک در شهر تهران و تحویل پستی خارج از شهر تهران است.

تسویه‌حساب سفارش عمده چجوریه؟

سفارش‌های سایت پس از تسویه‌حساب کامل توسط مشتری ثبت می‌شوند. در صورت نیاز به تسویه‌حساب با روش‌های دیگر با همکاران ما تماس بگیرید.

آیا امکان پرداخت در محل برای سفارش عمده وجود داره؟

در حال حاضر از طریق سایت امکان پرداخت در محل وجود ندارد. برای استفاده از این روش با همکاران ما تماس بگیرید: 02191300576

می‌تونم سفارش را ویژه تحویل بگیرم؟

بله، تا 7 قلم از هر محصول در هر سفارش را می‌توانید به صورت ویژه دریافت کنید.

نیاز کسب و کارتان را بسنجید، بسته سازمانی‌تان را بسازید!

پک‌های سازمانی بارجیل، دست شما را در انتخاب باز می‌گذارند.

اطلاعات‌تان را وارد کنید، به سرعت با شما تماس می‌گیریم.​

اطلاعات تماس بارجیل

وقتی صاحب کسب و کاری هستید، فارغ از تلاش شما برای پیشرفت کسب و کارتان، چیزهای دیگری هم هست که باید در نظر داشته باشید. اصلا همین مواردی که باید در نظر بگیرید از عوامل مهمی هستند که باعث بهبود و پیشرفت کسب و کارتان می‌شوند. حالا قرار نیست به همه این عوامل بپردازیم. مهم‌ترینش را گلچین کرده‌ایم و آن؛ قدردانی از کارکنان است. حالا چطور می‌شود از کارکنان قدردانی کرد و چرا باید این کار را بکنید؟

چرایی آن مشخص است. به هر حال شما می‌خواهید کسب و کارتان روز به روز مسیر روشن‌تری طی کند و از آن طرف کارمند شما نیاز دارد حالش خوب باشد و بداند برای کاری که انجام می‌دهد، اهمیتی قائل هستید. بهترین روش برای قدردانی از آن‌ها، اهدا هدایای سازمانی است.

انواع هدایای سازمانی شامل چه چیزهایی می‌شود؟

کسب و کارهای مختلف، تصمیم‌های مختلفی برای اهدا پک هدیه شرکتی می‌گیرند. در این تصمیم خیلی چیزها دخیل است که مهم‌ترینش بودجه می‌باشد. هر سازمانی بودجه مشخصی برای خرید هدایای سازمانی کنار گذاشته و در نتیجه باید منطبق با آن کار بکند.

از انواع هدایای سازمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بن تخفیف برای خرید: گاهی شرکت‌ها به مناسبت‌های مختلف، بن‌های تخفیفی ارائه می‌کنند که فرد امکان خرید مایحتاج مورد نیاز برای آن مناسبت را داشته باشد؛ به عنوان مثال بن خرید آجیل به مناسبت شب یلدا یا عید نوروز.
  2. اعتبار خرید: گاهی کسب و کارها با شرکتی قرارداد می‌بندند تا اعتبار خریدی تا سقف عددی معین تعیین کنند. آنوقت کارکنان آن کسب و کارها می‌توانند از اعتبار خرید خود برای خرید هر آن چیزی که دوست دارند استفاده کنند.
  3. پک هدیه سازمانی: مورد سوم که از خیلی لحاظ، خوشایندتر می‌تواند باشد، پک سازمانی است. صاحبان کسب و کار می‌توانند بسته به بودجه مشخصی که دارند، تعدادی پک هدایای سازمانی متناسب با مناسبتی که می‌خواهند در آن از کارکنان خود قدردانی کنند، انتخاب کرده و بعد آن را به کارمندان خود هدیه کنند.

هدیه مناسب برای کارمندان چیست؟

گاهی صاحبان کسب و کارها برای قدردانی از کارکنان خود دنبال دلیل می‌گردند. این ماجرا فارغ از پاداشی است که به صورت فردی ممکن است به افراد بدهند. این ماجرا برای همه کارمندان است. دو مناسبت مهم در ایران که همیشه به جشن و شادی شناخته می‌شود، عید نوروز و شب یلداست. حالا تصور کنید هدیه مناسب برای کارکنان شما در این مناسبت‌ها چیست؟

قطعا آجیل و خشکبار اولین انتخابی است که به ذهن می‌رسد. حالا اگر قرار باشد پک سازمانی که به کارکنان خود می‌دهید را کاربردی‌تر بسازید علاوه بر آجیل و خشکبار، می‌‌توانید به انتخاب خود چیز دیگری هم در این بسته‌ها قرار دهید. اینطوری می‌شود گفت بهترین هدیه برای کارمندان، پک هدایای سازمانی است.

اهمیت بسته بندی پک سازمانی چیست؟

بسته های هدیه سازمانی بدون در نظر گرفتن این که چه چیزی داخل‌شان باشد، باید ظاهر زیبایی داشته باشند. به هر حال چیزی که در وهله اول به چشم کارکنان شما می‌آید ظاهر و بسته بندی پک سازمانی است تا چیزهای دیگر. درنتیجه بهتر است هنگام سفارش پک هدیه شرکتی به این نکته حسابی توجه کنید. شما قرار نیست فقط خوراکی یا چند وسیله کاربردی به کارکنان خود بدهید، شما قرار است کلی انرژی، حس و حال خوب را به آن‌ها منتقل کنید. قرار است وقتی با هدیه‌ای از جانب شما روبرو می‌شوند به اینکه برایتان کار می‌کنند افتخار کنند.

اینجاست که بسته بندی پک سازمانی اهمیت پیدا می‌کند. اینجاست که صحبت از بسته بندی یونیک پک سازمانی مطرح شده و حالا باید تصمیم بگیرید از میان انبوه شرکت‌هایی که پک سازمانی می‌فروشند کدام را انتخاب کنید. بسته بندی پک هدایای سازمانی بارجیل هم شیک است، هم کاربردی و هم در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. حالا تصور کنید قرار باشد برای شب یلدا یا عید نوروز چنین هدیه‌ای دریافت کنند، آن وقت است که انگیزه و پیشرفت و هر اتفاق خوبی که انتظارش را داشتید برای کسب و کارتان رخ خواهد داد.

هدیه سازمانی لوکس هم داریم؟

گاهی قدردانی صاحبان کسب و کار بسته به سمت کاری افراد تغییر می‌کند. یعنی شما قصد خرید پک سازمانی یلدا برای مدیران کسب و کار خود دارید و می‌خواهید آن‌ها حس کنند برای شما متمایز هستند. اینجاست که پای هدیه سازمانی لوکس به میان می‌آید. گاهی حتی مشتریان خاصی دارید که لازم است از آن‌ها به شکل ویژه‌ای پذیرایی کنید، هدیه سازمانی لوکس بارجیل، متشکل از آجیل و خشکباری با کیفیت، متفاوت و بسته‌بندی شیک در اختیار شما قرار می‌گیرد تا پذیرایی یا قدردانی درخوری داشته باشید.

بهترین پک هدیه سازمانی چیست؟

بهترین پک هدیه سازمانی از نگاه ما برای شمایی که می‌خواهید سفارش دهید، بسته‌ای است که متناسب با نیازهای شما انتخاب شود و برای شما و همچنین کسانی که قرار است آن را دریافت کنند، لذت و حسی خوب به دنبال داشته باشد. اینجا موارد مختلفی به میان می‌آید و بارجیل آماده برآورده ساختن نیازهای شماست.

  •       تعیین حدود بودجه
  •       شخصی‌سازی کردن پک هدایای سازمانی
  •       دریافت فاکتور رسمی
  •       ارسال رایگان
  •       تکمیل پک با هر چیزی که شما می‌خواهید

این‌ها بخشی از نیازهایی است که بارجیل با برآورده ساختن آن بهترین پک هدیه سازمانی را برایتان تدارک می‌بیند.

بهترین و مناسب‌ترین خوراکی پک هدیه سازمانی چیست؟

در جواب این سوال باید بگوییم، اول از همه باید مناسبتی که بابت آن می‌خواهد پک سازمانی بدهید را در نظر بگیریم. مثلا اگر داریم درباره شب یلدا صحبت می‌کنیم قطعا مخلوط آجیل یلدا یا مخلوط آجیل شیرین باید در بسته‌ها باشد. اگر می‌خواهید ساده‌تر برگزارش کنید، باسلوق که از تنقلات مهم شب یلداست را نباید جهت ارائه پک سازمانی یلدا نادیده بگیرید.

از آن طرف اگر قصد خرید شما به مناسبت عید نوروز باشد، آن وقت برای تدارک دیدن پک سازمانی نوروز خود، بهتر است سراغ مخلوط‌های چند مغز بروید. از چهار مغز تبریزی گرفته تا پنج مغز و شش مغز جزو آن محصولات و خوراکی‌هایی هستند که حسابی طرفدار دارند.

مناسبت اهدا هدیه اداری چیست؟

گاهی شما به عنوان مدیر کسب و کارتان، تصمیم می‌گیرد مهمانی از شرکت یا سازمانی دیگر دعوت کنید. بهتر است به عنوان خوشامدگویی، برایش تدارکی ببینید. گاهی این تدارک دیدن در قامت هدیه اداری درمی‌آید و می‌شود یک هدیه سازمانی که شما آن را به مهمان خود می‌دهید. هم به جهت ارزش قائل شدن‌تان برای وقتی که او گذاشته و هم برای ابراز خوشحالی از دیدن آن فرد. اینطوری است که بسته‌های هدیه بارجیل اینجا نیز می‌توانند به خوبی قد علم کنند و انتخاب مناسبی برای شما باشند.

هدیه برای همایش هم می‌توانیم آجیل بدهیم؟

همایش‌ها به شکل گسترده و زیادی در سطح سازمان و کشور برگزار می‌شوند. آدم‌ها دور هم جمع می‌شوند که در همایشی شرکت کنند و اهمیت بسیار زیادی برایشان داشته که حالا از وقت خود زده و آنجا هستند. یک راه که برای قدردانی وجود دارد، اهدا هدیه برای همایش یا گردهمایی‌ای است که افراد به خاطر آن آمده‌اند. بسته به بودجه‌ای که دارید، می‌توانید روی محصولات باکیفیت بارجیل و همچنین بسته بندی شیک هدایای سازمانی ما حساب کنید.

هدیه یلدا شرکتی بهتر است چگونه باشد؟

وقتی به طولانی‌ترین شب سال نزدیک می‌شویم تمام ایرانی‌ها به تکاپو می‌افتند به نحوی این شب طولانی را جشن بگیرند و دور هم باشند. اینجاست که شما می‌توانید به عنوان قدردانی بخشی از خوراکی مناسب برای یلدا را تدارک ببینید و گرمابخش جشن شب یلدای کارکنان خود باشید. از انتخاب انواع آجیل مناسب برای یلدا گرفته تا انواع میوه‌های خشک مناسب برای یلدا را می‌توانید در پک سازمانی یلدا قرار دهید و اینطوری نشان دهید برای کارکنان خود ارزش قائل هستید.

هدیه عید شرکتی چطور باشد بهتر است؟

عید نوروز، جشن باستانی همه ما ایرانی‌هاست. هر کاری هم بکنیم نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم. همه در این روزها خوشحال خواهیم بود. بهترین فرصت برای افزایش انگیزه کارکنان و پایان سال و ورود به سالی جدید، اهدا پک هدایای سازمانی به کارمندان‌تان خواهد بود. اینطوری آن‌ها را از سالی با هر بدی و خوبی به سالی روشن و خوشایند بدرقه خواهید کرد.

حال کارکنان شما به انتخاب‌تان بستگی دارد!

با یک انتخاب ساده می‌توانید به کارکنان خود چنان انگیزه‌ای بدهید که تا مدت زمانی طولانی حال آن‌ها خوب و کسب و کارتان بر وفق مراد پیش برود. حالا این که شما بخواهید این انتخاب را بکنید یا نه، بستگی به خودتان دارد. مناسبت‌های بسیار زیادی برای انتقال حال خوب به کارمندان وجود دارد و بهترین‌شان شب یلدا و عید نوروز است. پک هدایای سازمانی بارجیل حال کارکنان شما را خوب می‌کند؛ این قدردانی ارزشش از هر کاری بیشتر است.