درود،

وردپرس یک ویژگی داخلی دارد که تشخیص می‌دهد چه زمانی یک افزونه یا پوسته باعث خطای مرگبار در سایت شما می‌شود و با این ایمیل خودکار شما را مطلع می‌نماید.

در این مورد، وردپرس خطایی با پوسته شما گرفت، websima.

اول، سایت خود (https://www.dev.barjil.com/) را ببینید و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.
سپس، برگه‌ای که خطا در ان رخ داد را ببینید (https://www.dev.barjil.com/wp-admin/post.php?post=236117&action=edit&meta-box-loader=1&meta-box-loader-nonce=082fb5dba4&_locale=user) و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.

لطفا برای کمک بیشتر درخصوص بررسی این مشکل با میزبان خود تماس بگیرید.

اگر سایت شما با مشکل نمایش داده می‌شود و شما نمی‌توانید بصورت معمول به پیشخوان دسترسی داشته باشید، هم‌اکنون وردپرس دارای یک “حالت ترمیم” ویژه است. این به شما اجازه می‌دهد با خیال راحت وارد پیشخوان خود شوید و بررسی بیشتری نمایید.

https://www.dev.barjil.com/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=uzoqNSLTB7htCrM1abe83W&rm_key=MI3WpOhPMq9b1o0k1p0Tcz

برای امن نگه‌داشتن سایتتان، این پیوند در 1 روز منقضی می‌شود. بابت آن نگران نباشید، اگرچه: اگر بعد از انقضای آن دوباره خطایی اتفاق بیوفتد یک پیوند جدید به شما ایمیل خواهد شد.

وقتی دنبال کمک برای این مشکل هستید، شاید از شما برخی از اطلاعات زیر پرسیده شود:
نگارش وردپرس 6.3
پوسته فعال: websima (نگارش 1.0)
افزونه فعلی: (نگارش )
PHP نگارش 7.4.33

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 12 از پرونده /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-content/themes/websima/includes/snappfood/snappfood-init.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function wp_snappfood_update_product_action(), 1 passed in /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-includes/class-wp-hook.php on line 312 and exactly 2 expected in /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-content/themes/websima/includes/snappfood/snappfood-init.php:12
Stack trace:
#0 /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-includes/class-wp-hook.php(312): wp_snappfood_update_product_action()
#1 /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters()
#2 /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action()
#3 /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-content/plugins/woocommerce/includes/data-stores/class-wc-product-data-store-cpt.php(275): do_action()
#4 /home/barjilco/domains/barjil.com/public_html/dev/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-data-store.php(196): WC_Product_Data_Store_CPT->update()
#5 /ho