بارجیل، فروشگاه آنلاین آجیل و خشکبار باکیفیت و دست‌چین

بارجیل، فروشگاه آنلاینی است که شکلی مدرن و تخصصی در حوزه فروش آجیل و خشکبار فعالیت می‌کند. ما در آجیل فروشی بارجیل، هدف را کیفیت، دست‌چین بودن محصولات، تنوع بالا و همچنین ارسال رایگان سریع برای شما مشتریان، گذاشته‌ایم. حضور شما در کنار ما، نام بارجیل را روز به روز بیشتر هم‌تراز واژه «کیفیت» قرار می‌دهد.

دسته‌بندی‌های آجیلی در بارجیل

محصولات پرفروش

چرا از بارجیل سفارش دهیم؟

آجیل سازمانی

کارکنان شما، برای افزایش انگیزه‌شان نیاز به تشویق شدن دارند و چه تشویقی بهتر از دعوت‌شان به خوردن میان‌وعده سالمی مثل آجیل؟ شما می‌توانید بسته‌های سازمانی را با بسته‌بندی شیک و مدرن، به شکل رایگان با دریافت فاکتور رسمی به اعضای مجموعه خود، هدیه کنید.

سوالات متداول

زمان ارسالتون کیه؟

زمان ارسال سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 9 شب در تهران، روز بعد و بعد از ساعت 9 شب، 2 روز بعد می‌باشد. برای خارج از تهران، سفارشاتی که تا قبل از ساعت  11 صبح ثبت شوند، همان روز با پست ارسال می‌شوند و بعد از این ساعت به روز بعد موکول خواهند شد.

ساعت چند به دستم می رسه؟

دو بازه زمانی ارسال داریم؛ 11-16 و 16-20 که قبل از ارسال جهت هماهنگی از واحد ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

هزینه ارسالتون چقدره؟

هزینه ارسال عادی برای هر میزان سفارش، رایگان بوده و یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل می‌شود و هزینه ارسال ویژه 15000 تومان است و نهایتا ظرف 90 دقیقه آینده تحویل داده می‌شود.

ارسال به شهرستانم دارید؟

بله به صورت رایگان و از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

فروشگاه حضوریتون کجاست؟

به صورت حضوری فروشگاه نداریم. صرفا به شکل آنلاین هستیم. شما می‌توانید از طریق سایت، اینستاگرام، تلفن و ... ثبت سفارش کنید.

محصولتون تازه‌ست؟

بله محصولات تازه هستند و بار امسال می باشند.

سفارشم رو می‌تونم تلفنی ثبت کنم؟

بله حتما محصولات مدنظرتان را بفرمایید تا برایتان ثبت سفارش کنیم.